KONST / Litografier / Litografi 9669163
nr 966 9163
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Litografi, Ola Billgren (1940-2001), 1969, onumrerad, motivet: 31x37
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 juni 2015
kl 20:54:55
350 kr
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren